Адрес: Украина, г.Днепропетровск , ул.Вакуленчука , 80а

Телефон:
+380-675-318-051

E-mail: redservis@bk.ru


Abhishekraj.info


По сравнению с традиционными битумными материалами ПВХ мембрана имеет ряд существенных преимуществ, что позволяет использовать ее при решении самых сложных технических задач. Так, например, свободная укладка этого материала в гидроизоляционной системе позволяет применять мембрану в конструкциях, подвергающихся значительной осадке, при этом нет необходимости ждать высыхания свежеуложенного бетона, поскольку материал не приклеивается к основанию. Это существенно сокращает сроки производства работ.

 Полімерні мембрани на основі поліофелінов являють собою найбільш досконалі одношарові покрівельні мембрани підвищеної міцності. Ціна за квадратний метр такої мембрани трохи вище, ніж для мембран з синтетичного каучуку або полівінілхлориду. ТПО мембрани не містять летких пластифікаторів, екологічно безпечнішим і довговічніше ПХО мембран (понад 50 років експлуатації).

2.Гідроізоляція басейну

При укладання геотекстилю в басейн необхідно добитися того щоб на стиках не відбувалося накладення і не утворювалися складки. У деяких випадках допускається приклеювання підкладки до стін басейну, в цьому випадку клей при застиганні повинен мати еластичну структуру. На дні басейну геотекстиль закріплюється стандартно. У разі наявності в чаші басейну закладних деталей, отвори в геотекстиль повинні бути зроблені таким чином щоб при подальшому монтажі мембрани не потрапляв у площину фланця.