Адрес: Украина, г.Днепропетровск , ул.Вакуленчука , 80а

Телефон:
+380-675-318-051

E-mail: redservis@bk.ru


Abhishekraj.info


Б) Баластова система пристрою покрівлі з полімерних мембран є найбільш економічною і універсальною для простої плоскої покрівлі. Характеризується найменшою вартістю і малим часом пристрою.

При укладання геотекстилю в басейн необхідно добитися того щоб на стиках не відбувалося накладення і не утворювалися складки. У деяких випадках допускається приклеювання підкладки до стін басейну, в цьому випадку клей при застиганні повинен мати еластичну структуру. На дні басейну геотекстиль закріплюється стандартно. У разі наявності в чаші басейну закладних деталей, отвори в геотекстиль повинні бути зроблені таким чином щоб при подальшому монтажі мембрани не потрапляв у площину фланця.

Quote
Для устройства гидроизоляции подземной части здания используется ПВХ-мембрана неармированная без УФ, толщиной 1,5 мм, 2,0 мм. В обязательном порядке мембрана должна защищаться с обеих сторон геотекстилем по плотности min 300 г/м.кв. На горизонтали мембрана монтируется внахлест прибл.80мм. По вертикали необходимо фиксировать механически при этом нахлест увеличивается прибл.до 120мм. Нахлест спаивается с помощью горячего воздуха. Окончания (края) устраиваются с помощью планок, герметика и крепежей.

Мембрана наварюєш на кріпильні профілі, встановлений в басейн по периметру гарячим повітрям. Всі зварні шви плівки для басейну ущільнюються спеціальним герметиком. Мембрана для басейнів випускаються з різною колірною гамою, може бути виконана з різними малюнками або нагадувати візерунок плиткової мозаїки.