Адрес: Украина, г.Днепропетровск , ул.Вакуленчука , 80а

Телефон:
+380-675-318-051

E-mail: redservis@bk.ru


Abhishekraj.info


Г) Клееную кровельную систему рекомендуется применять в кровлях со сложными очертаниями, большим уклоном, ограниченной несущей способностью, а также испытывающих высокие ветровые нагрузки. При этом листы мембраны, скрепленные друг с другом по особой технологии, закрепляются на основании при помощи специального монтажного клея. Система является самой легкой и обладает высоким сопротивлением подъемной силе ветра.

Значний термін експлуатації мембрани для басейну.

• Можливість робити покрівельні роботи на пожежонебезпечних об'єктах завдяки їх високим протипожежними характеристиками і відсутністю відкритого полум'я при монтажі.
• Висока швидкість монтажу завдяки великій ширині та довжині рулонів.

Такі властивості мембрани для басейну Flagpool, як стабільність розмірів, стійкість до старіння, а також до грибків, водоростям, ультрафіолетових променів і засобів догляду за водою роблять її оптимальною для обробки басейнів. Даний матеріал володіє специфічним брудовідштовхуючими шаром, а також підвищеною стійкістю до стирання, стійкістю до дії мікроорганізмів і міцністю, і надійніше плитки, особливо якщо басейн відкритий. Мембрану Flagpool можна укладати на різні види основ: бетон, цемент, камінь. залізо, дерево.